Jirka Martišek – NLP Techniky

Přinášíme vám 2 NLP techniky od NLP kouče Jirky Martiška!

NLP Technika: Vděčnost a přerámování

Poslechnout si nás můžete i na vaší podcast appce, CastBoxSpotify, nebo iTunes!
Speciálně pro náš podcast nám Jirka nahrál jednu z jeho technik, kterou jsme měli tu čest absolvovat již dříve. Moc nás tahle technika baví a proto jsme o ni také Jirku poprosili. 
Pokud se chcete dozvědět o tom co je NLP, jak vzniklo a principy fungování, tak si poslechněte celý 42. díl s Jirkou Martiškem. Tato technika nám pomůže přerámovat nějakou nepříjemnou situaci, nebo změnit vztah k oblasti našeho života. Jak již díky neurovědám víme, můžeme změnit vztah k tomu co se nám děje, ale i k tomu co máme v paměti!
Tím, že si změníme vztah, třeba i k něčemu co se nám stalo v dětství, dokážeme s tím lépe pracovat a cítit se ohledně toho jinak. Tato NLP technika tohle perfektně demonstruje a nestrachujte se pokud vám to nefunguje! Zkuste to třeba jindy znovu, protože nám se to stalo také. Nejdřív nám nefungovala, ale po druhé to byl úžasný zážitek, díky kterému jsme došli dalšímu uvědomění v oblasti na které jsme pracovali.

NLP technika: Psychicka první pomoc

Poslechnout si nás můžete i na vaší podcast appce, CastBoxSpotify, nebo iTunes!
Záznam z našeho podcastu s Jirkou Martiškem kde nás provedl super technikou neuro-lingvistického programování, neboli NLP.
Jedná se o techniku, které Jirka říká psychická první pomoc a někteří z vás ji chtěli samostatně, tak ji samostatně vydáváme, aby jsme se k ní mohli kdykoliv vrátit. Technika nám přijde úžasná a efektivní. Pokud se chcete dozvědět o tom jak NLP vzniklo a na jakých principech funguje, poslechněte si celý 42. díl s Jirkou Martiškem ve kterém se o NLP hodně bavíme.
Jirkovi stránky: jirkamartisek.cz
Chcete si poslechnout celý podcast s Jirkou?
Můžete tady:

Děkujeme, že čtete a posloucháte Brain We Are. Moc si toho vážíme! A právě teď ovlivňujete i naši další tvorbu.
Chcete-li nás podpořit, můžete

Budeme ale ohromě vděční za každé hodnocení, nebo sdílení na vaší podcastové appce, nebo iTunes, což nás dostane i do uší dalších lidí. Užijte si epizodu a budeme moc rádi za každou kritickou i nekritickou zpětnou vazbu. Vojta&Kryštof

Podpořte náš podcast sdílením či na startovači, nebo paypalu
Sledujte Brain We Are na sociálních sítích:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *