Máme svobodnou vůli a jak s ní pracovat?

Poslechnout si nás můžete i na vaší podcast appce, či CastBoxSpotify, nebo iTunes!

Děkujeme, že čtete a posloucháte Brain We Are. Moc si toho vážíme! A právě teď ovlivňujete i naši další tvorbu.
Chcete-li nás podpořit, můžete na startovači: http://bit.ly/2JBoCvJ . Budeme ale ohromě vděční za každé hodnocení, nebo sdílení na vaší podcastové appce, nebo iTunes, což nás dostane i do uší dalších lidí. Užijte si epizodu a budeme moc rádi za každou kritickou i nekritickou zpětnou vazbu. Vojta&Kryštof 
 
Prosím, vše co zaznělo, berte s rezervou! Jsou to velice složité koncepty a filosofické otázky. Tohle je pouze naše subjektivní interpretace, která nám dává smysl z dosavadního poznání o fungování našeho světa, biologie, evoluce a mozku.

Svobodná Vůle

 
Je to tady! Dlouho očekávaná epizoda o svobodné vůli! Tahle epizoda je trochu náročnější a prezentuje náš názor na to jak funguje mozek, svobodná vůle a částečně vědomí. Moc nás tahle interpretace baví a připadá nám velice zajímavá a užitečná. Podcast je rozdělen do 2 částí, kdy první hodinu a 10 minut trvá samotné rozebírání hlavního konceptu a poté se bavíme volnějším způsobem dalších asi 35 minut o tom co jsme mysleli jakým slovem. 
 Slova
V těchto složitých konceptech jsou slova často dost na obtíž a musíme si správně vysvětlit co jimi myslíme, proto jsme také kriticky rozebírali co jsme vlastně našimi slovy mysleli. Snad vám to bude dávat smysl a přijdou vám tyto informace tak užitečné a zajímavé jako nám. Ke konci řešíme i různé interpretace vesmíru a zamýšlíme se nad různými otázkami. 
 
Podpořte náš podcast sdílením či na startovači: http://bit.ly/2JBoCvJ 
Sledujte Brain We Are na sociálních sítích:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *