Mindnight – Večer o vaší mysli

Vydejte se s námi na zábavnou seberozvojovou prožitkovou výpravu na místo, kde vzniká celý váš vesmír. Do vaší mysli.

Není jednoduché podívat se NA místo, ODKUD se celou dobu díváte. Pod svícnem je největší tma. Ale je tu vůbec něco, co stojí víc za pozornost než prostor, ze kterého vyvstává každý váš vjem, myšlenka, pocit? Kde se dějete vy a celá vaše realita. A který určuje, jaké to všechno je.

Zveme vás na večer o vaší mysli. Kde se budeme bavit, vyprávět i zažívat „na vlastní mozek“. Kde se střetnou starodávné mentální techniky s třetím tisíciletím. Každodennost s nejnovějšími poznatky z neurověd. A naše zkušenosti s vašimi.

To celé s jediným cílem: Zvědomit a zlepšit své fungování a prožívání.

Vrhněte se s námi po hlavě do hlavy.

Kupte si lístek: https://goout.net/cs/listky/mindnight-vecer-o-vasi-mysli/vlhf/

Vojta Hlaváček
Polovička podcastu Brain We Are, který tvoří s kamarádem z neurověd. Nevěděl co, pak ale zjistil, že může dělat a studovat, co ho baví: mozek, vědomí a podstatu lidského bytí a prožívání. Spojuje poznatky z neurověd, biologie, psychologie, filozofie a vlastní zkušenosti. Díky tomu vzniká komplexní poznání o zlepšování prožívání naší každodenní zkušenosti s časoprostorem.

Jiří Charvát
Spisovatel, performer, moderátor, stand-up komik. Vedl tým copywriterů. Pak vykouřil halucinogenní žábu, zjistil, že neexistuje a skutečnost je jenom lunapark, kde si může prožít, cokoli chce. Tak teď píše to, co lidem nenakládá, ale ulevuje: humor, příběhy, stand-up comedy, poezii a chytré komediální přednášky na míru události (tzv. mind-upy). Moderuje, přednáší o seberozvoji, učí improvizaci. Dvakrát vyhrál Mistrovství ČR ve slam poetry a napsal knihy Eskejp: Na útěku z kanceláře podle blogu nominovaného na Magnesia blog roku, Qejci: Existenciální sperma komiks a básnickou sbírku Zase je dneska.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *