Podle Sebe a Brain We Are – Biohacking a život

Poslechnout si nás můžete i na vaší podcast appce, CastBoxSpotify, nebo iTunes!
Takový úvod k Biohackingu. I tak bychom nazvali dnešní díl podcastu, kdy pro změnu nás vyzpovídali Linda a Jirka Martiškovi pro podcast Podle Sebe. Věnujeme se tomu, co všechno pro nás biohacking znamená? Jaké je to si vybírat z široké palety nástrojů, doplňku a technik pro práci s naším tělem? Jaké jsou prvotní důvody proč je fajn se biohackingu věnovat? A jak nám to všechno zlepšilo život? To se dozvíte ve dnešním příjemném dílu s Lindou a JIrkou Martiškovými. Přejeme příjemný poslech. 
Popisek podcastu z Podle Sebe
Brain We Are studují mj. Biologii na UK v Praze, i díky tomu propojují poznatky ze světa vědy, biologie, některé z nich se snaží aplikovat sami na sebe. Kryštofa a Vojtu baví si zvědomovat pokud možno co největší spektrum reality a říkat o tom ostatním. Jejich nadšení pro dané téma je nejen z rozhovoru velmi znát.
Moderně bych se kluky nebála nazvat jako “bio hackery”, lidi, co se snaží optimalizovat nejen svou mysl a tělo k tomu, aby žili a prožívali svůj život naplno.
A protože se téma bio hackingu objevuje v poslední době okolo mě dost často, rozhodla jsem se ho i tímto rozhovorem přinést mezi vás, Podlesebáky.
Moje představa o bio hackingu původně byla, že to je o tom, vytvářet si co nejvíc nekomfortní úkoly sám pro sebe, které mě můžou někam posunout, jako je třeba půstování nebo otužování v ledové vodě.
Tak trochu jsem to měla pořád spojené hlavně s muži anebo s holkama, které srší spíše mužskou energií.
Tak moc jsem se pletla! Pokud jste to tedy do teď vnímali podobně, věřím, že pro vás bude tento rozhovor přínosný.
Jdeme na to!

Děkujeme, že čtete a posloucháte Brain We Are. Moc si toho vážíme! A právě teď ovlivňujete i naši další tvorbu.
Chcete-li nás podpořit:
Sledujte Brain We Are na sociálních sítích:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *