Workshop: Tapping s Bárou Šoulákovou

Praktický Workshop: Tapping s Bárou Šoulákovou
Nikdy si o tappingu, nebo-li ťukání neslyšel? Už „ťukáš“, ale chceš si zaťukat pod profesionálním vedením a dozvědět se o tom více?

Přijď si s námi do Šamanky 26.2. zaťukat ve vedení profesionálky – Báry Šoulákové. Ťukání využívá nejenom ve svém životě, ale i své psychoterapeutické praxi.

Na workshopu si spolu zaťukáme a probereme co to vlastně je, jak to funguje a co nám to může v životě přinést. Zažijete si, co vám to přináší rovnou na místě. Navíc si odnesete to jak techniku praktikovat sami ve svém životě.

Tapping je velice zajímavou technikou, která kombinuje východní a západní přístupy. Kombinuje motorickou aktivitu, vizualizace a práci s myslí a slovy. Funguje mnohdy až překvapivě dobře a pokud se o tappingu chcete dozvědět víc, poslechněte si podcast Brain We Are, kde o něm s Bárou Šoulákovou mluvíme. (https://spoti.fi/2BK7fp5)

CENA: 400kč
REZERVACE: Pro rezervaci místa nám (Brain We Are) napište zprávu.

O Báře a její praxi:
Bára je terapeutka a výzkumná pracovnice v Národním ústavu duševního zdraví.

Věnuje se léčebným technikám, které vycházejí převážně z východní medicíny. Východní medicína na člověka nahlíží holisticky, vidí ho tedy jako celek. Pokud je na fyzickém těle nějaký problém, může být problém i v těle psychickém a naopak. Je potřeba léčit celého člověka, a ne jen část, která zrovna vykazuje známky nemoci. Východní medicína věří, že člověk je naprogramovaný tak, aby byl zdravý, a pokud není, je možné tělu pomoci, aby se s problémem vypořádalo samo.

Každý člověk je naprosto jedinečný. Pokud by dva lidé žili celý život vedle sebe, dělali by ty samé věci a působily by na ně ty samé podněty, nikdy by nevyrostli identicky. Každý má svůj způsob, jakým nahlíží na tento svět, a jak v tomto světě žije. Proto věří, že kolik je lidí, tolik je způsobů, jak pomoci ke zdraví. Je pro ni tedy důležité přistupovat individuálně ke každému, kdo ke ní přijde.

Pracuje tedy s myšlenkou, že pokud člověku není dobře, je to důsledkem zablokování některé z energetických drah. Tato dráha tím slábne a dává možnost k sílení dráhy jiné.

Tělo se tak dostává do nerovnováhy, která je příčinou nemoci, bolesti, únavy, melancholického naladění, vlastně čehokoliv, co brání člověku, aby se cítil dobře. Pokud jsou problémy způsobené prostředím, tedy něčím nebo někým z venku, uvolnění energie pomůže člověku mít víc síly se s problémem vypořádat. Její jedinou úlohou je vlastně pomoci tělu, aby zdravě fungovalo. Člověk sám totiž nejlépe ví, co je pro něj nejlepší.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *