Vyhledat

Kurzy

Vybrali jsme pro vás to nejzajímavější a nejužitečnější poznání, které vychází z vědeckých poznatků, principů fungování mozku, ale i nadčasových moudrostí. Dozvíte se praktické tipy a strategie, které můžete aplikovat do života a zpříjemní vám prožívání.

Průvodce mozkem a myslí

V kurzu se dozvíte jak pracovat se svou myslí, jak si zlepšit paměť a nakopnout učení, jak získat nové návyky, jak si kultivovat ta nejlepší rozhodnutí nebo jak měnit samotné vnímání reality. Vším, o čem mluvíme, jsme sami prošli v průběhu několika let. Jsou to prověřené informace, které pomáhají nejen na základě zkušenosti, ale i ve vědeckém bádání. Předáváme je zábavnou formou příběhů a metafor.


Mentální modely

S mentálními modely se učíme lépe myslet a reagovat na svět. Kvalita našeho myšlení se odvíjí od modelů uložených v naší hlavě. Proto je třeba je jako operační systém aktualizovat a obohacovat, abychom byli flexibilní i v moderní době.

Biohacking: Biologická Optimalizace Člověka

V kurzu společně prozkoumáme, jak se vypořádat s nástrahami dnešní doby a jak se dlouhodobě cítit zdravě a plní energie. Do hloubky projdeme základní pilíře, na kterých stojí naše biologie. Představíme jak s nimi pracovat v podobě praktik, nástrojů a suplementů. Cílem je mít funkční tělo a mysl, ve kterém se cítíte dobře. #dlouhověkost

X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat