Vyhledat

Pro Firmy

Chcete podpořit vzdělávání a nové dovednosti ve Vaší firmě? Vybrali jsme pro vás to nejzajímavější a nejužitečnější poznání, které vychází z vědeckých poznatků, principů fungování mozku, ale i nadčasových moudrostí. Dozvíte se praktické tipy a strategie, které můžete aplikovat do života a zpříjemní vám prožívání.

Neurokurz – Optimalizuj Svůj Mozek

Ve workshopu se dozvíte jak pracovat se svou myslí a mozkem, jak si zlepšit paměť a podpořit učení, jak získat nové návyky, jak si kultivovat ta nejlepší rozhodnutí nebo jak si přizpůsobit prostředí tak, aby vám bralo méně pozornosti. Vším, o čem mluvíme, jsme sami prošli v průběhu několika let. Jsou to prověřené informace, které pomáhají nejen na základě zkušenosti, ale i ve vědeckém bádání. Předáváme je zábavnou formou příběhů a metafor.

– Jak funguje mozek a jak ho podpořit?
– Co je to Neurohacking?
– Jak šetřit pozornost a vůli v digitální době?
– Jak se lépe učit a koncentrovat?
– Jak budovat trvající návyky?
– Jak trénovat kuráž?


Biohacking a Optimalizace Zdraví

Prevence vyhoření jde díky vědě udělat zajímavě a ještě vás posílit v každodenních úkolech! Využijte biohacking s poznatky z vědy a praxe pro zlepšení těla, myšlení, fyzické kondice, paměti, spánku, vstávání a spousty dalšího. V přednášce vám představíme “Základní pilíře biohackingu” a speciální nástroje, které sami využíváme.

– Jak si hacknout odpočinek a regeneraci?
– Jak pít kávu pro její nejlepší účinek?

Jak porazit všudypřítomný stres?
– Jaké suplementy přidat do svého jídelníčku?
– Jak pracovat se světlem ráno a večer pro více energie?
– Jak se pohybovat i ve vysoce sedavém prostředí?

Mentální modely

S mentálními modely se učíme lépe myslet a reagovat na svět. Kvalita našeho myšlení se odvíjí od modelů uložených v naší hlavě. Proto je třeba je jako operační systém aktualizovat a obohacovat, abychom byli flexibilní i v moderní době. Ve workshopu vás seznámíme s 30 nejužitečnějšími modely, mezi kterými jsou ty, co nás “omezují” a naučíme vás s nimi pracovat. A ty, kterých můžeme využít pro lepší rozhodování, produktivitu a jednání ve světě i ve firemním prostředí.

– Jak se zbavit kazítek v myšlení?
– Jak lépe a efektivněji řešit problémy?
– Jak se lépe rozhodovat pomocí mentálních modelů?
– Co je to vysoká schopnost jednat nebo mentální model Inverze?
– Jak konzumovat informace v digitální době?

Chilli Meditace

V dnešní době je stále důležitější se starat o svůj mozek a mysl, protože ovlivňují dolova vše, na co šáhneme, či zažijeme. A proto jsme vytvořili Chilli Meditaci, vedený prožitek šitý na mozek člověka, kterou prošlo již přes 100 lidí.

Chilli papričky obsahují aktivní látku Capsaicin. Ten se váže na receptory bolesti na jazyku a způsobuje intenzivní prožitek. Spolu s tím jsou v těle uvolňovány endorfiny, které pocit bolesti zmírňují a přirozeně navozují dobré pocity prožívání, radost a štěstí.

  • Zážitek, na který jen tak nezapomenete
  • Zkušenost, kterou spolu zažijeme vylepšuje každodenní zvládání stresu
  • vysvětlení některých principů a zajímavostí z neurověd a psychologie, které využíváme pro co nejpozitivnější zážitek
  • Dlouhodobý pozitivní efekt pro náš mozek a mysl

Nově děláme také celodenní teambuildingy, kde okusíte ze všeho trochu – teorii i praxi práce s mozkem a stresem. Celý den je prokládán společnou týmovou prací a interakčními zábavnými cvičeními. Chcete se dozvědět o dalších programech, které nabízíme? Zašleme Vám rádi celou cenovou nabídku, stačí nás kontaktovat.

X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat