Vyhledat

“Nejdřív jsem maximalizoval šance na přežití, a pak na příležitosti” O tom je příběh Yemiho A.D., českého multidisciplinárního kreativce, který spolupracoval například s Kanye Westem. Jak vypadala cesta z Liberce až k megaprojektu, díky kterému Yemi poletí kolem měsíce? Bavíme se o tom, jak obrovský potenciál mají děti a jak často nedostávají dostatečnou podporu k jeho naplnění. Diskutujeme, jak války ovlivňují jednotlivce a stávají se generačními traumaty. Jsou tu důležité myšlenky o optimální stravě přizpůsobené potřebám člověka i jaký vliv má na naše zdraví a pohodu. Dozvíš se tu něco o dynamice těla a mysli a jak souvisí jazyky s osobnostními typy. Jak můžeme společně pracovat na lepší budoucnosti? Poslouchej dnešní rozhovor!

03:00Kdo je Yemi A.D.? 05:00Z Liberce do New Yorku ! 17:35Tělo VS Mysl 30:00Snění & Stres & Přežití 38:00 Styly myšlení 42:00Potenciál společnosti

Co se dozvíte?

  • Co si odnášíme z dětství?
  • Jak funguje pohyb pro inspiraci a kreativitu?
  • Jak systematicky začít znovu snít a objevovat nové možnosti?
  • Dnešní díl je opravdu perla plná neskutečných vhledů. Přejeme příjemný poslech.

Chceš Tip na produkty, které dávají smysl?

>> Partnerem epizody je Codexlabs.cz a KusKakaa

Codexlabs⁠⁠⁠ se starají o microbiom friendly péči o kůži pro každého z dílny české vědkyně Barbary Paldus. naše oblíbené produkty: ⁠Antü Skin Barrier Repair Moisturizer⁠ a ⁠Antü Skin Barrier Repair Serum. Zadej Kód BWA20 a máš tam 20% SLEVU

KusKakaa – ⁠⁠⁠⁠⁠www.kuskakaa.cz⁠⁠⁠⁠⁠  Přináší do Česka čistá ceremoniální kakaa. A proč si takové kakao dopřát? Ukazuje se, že přináší celou řadu benefitů a má velký obsah flavonoidů a polyfenolů. Tak jdi na ⁠⁠⁠www.kuskakaa.cz⁠⁠⁠ a zkus jedno z jejich kvalitních kakaí! Doporučujeme to z Kostariky, nebo Guatemaly.


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Vstoupit do diskuze

Více z tohoto pořadu

HostéEpizoda 221
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat