Vyhledat

Jak otevírat dveře příležitostem? Dnes jsme zavítali za nejbarevnější kuchařkou Kamu do jedné z pěti modrých zón na světě – na Kostariku. V rozhovoru zavítáme do každodenního života Kamu a nahlédneme pod pokličku jejího smýšlení.

Co se dozvíte?

  • Bavíme se o ceně za popularitu, o vlastní naivitě a nevědomosti, o tom, jak se buduje restaurace na druhém konci světa a jak těžké u Kamu je oddělit pracovní a osobní život. Zavítáme do příběhů z Asie, do mysteriózního myšlení a také do toho, proč NIKDY a NAVŽDY nejsou dobrá cesta.
  • Tenhle rozhovor pro mě reprezentuje cestu za výjimečnými sny a že si je jde splnit. A také pohled do mysli člověka, který žije kreativitou. Užijte si poslech s Kamilou Chadim alias Kamu!

Chceš Tip na produkty, které dávají smysl?

⁠⁠⁠Partneři epizody: ⁠⁠Macromo⁠ a ⁠⁠Vaše Liga⁠

Máš rád sport a chceš v tom svém hrát vlastní ligu? Přihlaš se na ⁠⁠⁠vaseliga.cz⁠⁠⁠ a pro měsíc na vyzkoušení zdarma jim napiš mail na vaseliga@⁠⁠⁠vaseliga.cz⁠⁠⁠ , do zprávy přidej heslo “Brain We Are”.


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Více z tohoto pořadu

HostéEpizoda 230
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat