Vyhledat

Proč je důležitá disciplína, ale také zastavení a přemítání nad krásou života? Dnes se bavíme s Kubou Enžlem a Janem Liškou alias ShreddedFox, jak je neznáte. Zavítáme do fakt zajímavých témat od osobní hodnoty, stoicismu a disciplíny po práci s vyhořením a úzkostnou poruchou, kreativní energií, spiritualitou, ale i nihilismem.

02:00 Kdo jsou kluci 12:35Co ti dá Amerika? Fotbal a Zranění hlavy 20:00Enžl a jeho multidisciplinarita 28:00Utrpení, bolest a vyhoření! 35:00Osobní hodnoty 43:00 Introvert VS Extrovert: Co mají jinak? 50:00Manifestace, Vizualizace & Spiritualita vs. Nihilismus 81:00Kreativní energie a inspirace 99:00Ranní rutiny a speciální techniky 103:00Co ti dává a bere sociální status? 105:00Steroidy: Stinná stránka vs. vědomé rozhodnutí 127:00Pikantnosti: Doživotní BAN na Tinderu! 132:00Top Knížky a filmy

Co Vás čeká?

  • Jakou roli má utrpení a bolest?
  • Jaké odlišné osobní filosofie existují a jak se dají aplikovat?
  • Jak jsou na tom Enžl a Lišák se spiritualitou?
  • Kdo dostal doživotní BAN na Tinderu?
  • A jaké speciální praktiky používají kluci ve svých denních rutinách?

    Poslechni si nadupaný díl a dej si nás do uší!

Chceme Vám říct také o našich novinkách! Partnerem podcastu je: Půlroční akademie Brain We are 2024. Otevíráme registrace v 1. vlně s nejlevnější cenou. Budeme tam každý měsíc na online setkání do hloubky probírat témata od stresu, spánku, cirkadianních rytmů, energie, suplementů, ale potom i mentální roviny, našeho duševního zdraví, jak nám ta mysl a mozek funguje a jak je optimalizovat. Během akademie se také 2x potkáme i offline. Doživotní přístup k záznamům zárukou!

Chceš VIP úderný obsah? Odebírej krátký formát RED PILL na našem Spotify jen za 65,- / měsíc ⁠⁠⁠⁠⁠https://podcasters.spotify.com/pod/show/brainweare/subscribe⁠⁠


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Vstoupit do diskuze

Více z tohoto pořadu

BiohackingEpizoda 215
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat