Vyhledat

Vše, co potřebuješ vědět, od Kratomu až po psychedelika! Člověk užívá nejrůznější substance po tisíce let. Proč tomu tak je? O tom se bavíme s Vojtou a Utherem z CzechedSubstance. Ti se věnují “harm reduction” a osvětě kolem nejrůznějších látek. Rozebereme spolu nejvíce užívané substance, jejich rizika a potenciální benefity. Poslouchejte dnešní díl s Czeched Substance.

03:00Harm Reduction a Czeched substance 06:00Co jsou to drogy? 19:40Historie drog v krátkosti 28:00Kratom – užívání, rizika, benefity, legislativa 48:30Nejnávykovější látky 53:20Drogy a duševní zdraví 60:00Psychedelika, jejich potenciál i rizika 113:00Harm reduction 115:00Test Kity

Co se dozvíte?

  • Jaká je nejnebezpečnější droga na světě?
  • Jak působí Kratom a proč by (ne)měl být zakázán?
  • Jak fungují nejznámější psychedelika?
  • A na co si dát při užívání jakýchkoliv látek pozor?
    To a ještě mnohem více ve dnešním dílu. Přejeme příjemný poslech.

Chceš Tip na produkty, které dávají smysl?

Powerlogy je značka prémiových biohackingových produktů. Můžete u nich šáhnout skutečně po čemkoliv, ale my jsme si nejvíc oblíbili jejich 8C MCT olej, který se ukazuje, že přináší celou řadu benefitů a je to jeden z nejkvalitnějších olejů a látek obecně, které si do těla můžete dát. Koukněte na něj pro více informací. SLEVA 15% se zadaním kódu “brainpower15”

KusKakaa – www.kuskakaa.cz  přináší do Česka čistá ceremoniální kakaa. A proč si takové kakao dopřát? Ukazuje se, že přináší celou řadu benefitů a má velký obsah flavonoidů a polyfenolů. Tak jdi na www.kuskakaa.cz a zkus jedno z jejich kvalitních kakaí! Doporučujeme to z Kostariky, nebo Guatemaly.


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Nejvíc mě fascinuje vědomí a podstata reality. Zkoumání vesmíru, jak vnějšího, tak vnitřního a sdílení to se světem je to, co mě naplňuje.

Více z tohoto pořadu

BiohackingEpizoda 188
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat