Vyhledat

Jaké potraviny přidat do jídelníčku? Je Biohacking jen káva s máslem? Jak ho dělat tak, aby dával smysl? Pilířem zdraví je péče o své tělo a mysl a schopnost využívat energii. A k tomu musíme optimalizovat vnější i vnitřní prostředí. . V dnešním podcastu se bavíme s Dušanem Plichtou, průkopníkem biohackingu na Slovensku i v Česku, zakladatelem a CEO společnosti powerlogy. 

06:00Co je biohacking 30:00Mindset ve stravování 52:30Mikrobiom 58:00Druhy olejů 75:00Kakao 83:00Mozek a nootropika

Co se dozvíte?

  • Jak se vyhnout bullshitu?
  • Jaké jsou efektivní potraviny pro mozek?
  • Jaké oleje a v jaké formě konzumovat?
  • Jaké účinky má kakao a jak ho konzumovat?

Z tohohle dílu si odneseš spoustu praktických informací o tom, jaké jsou nejlepší stravovací principy, super-foods, výživa pro mozek a mnohem víc. 

Chceš Tip na produkty, které dávají smysl?

Koukni na kliniku VO2max kterou založila a vede mistryně světa a olympijská medailistka v lyžování Šárka Strachová. Osobně máme skvělou zkušenost s jejich DNA testy. Každý test jsme měli možnost odborně zkonzultovat s jejich naturopatem, což nám pomáhá nové informace převést do praxe. Se zadáním kódu BWA5 máte 5% slevu na libovolný test DNA Life a s BWA10 10% slevu na kombinaci 2 a více těchto testů. Tak koukněte na Kliniku VO2max a vyberte si sami.


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Více z tohoto pořadu

BiohackingEpizoda 191
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat