Vyhledat

Co je to duševní fitness? Vztahy doprovází během života každého z nás a v dnešní době rychle měnícího se světa se mění i ten svět vztahový, proto s psychoterapeutkou Eliškou Remešovou zkoumáme Lásku jako dovenost, co je to situationship, Jak nakládat s pochybnostmi a nejistotami v průběhu vztahu, jak vzniká pouto nebo blízkost a intimitu. Proč je lepší být milý, než mít pravdu? Co je to vztahová nula? A je toho mnohem více! Tohle bylo tak příjemný povídání, který obsahovalo spoustu praktických věcí, které si člověk může integrovat do života jak osobního, tak toho partnerského.

04:00Co je to duševní fitness? 26:15Vztahy… 33:00Vysoká partnerská očekávání 50:00Situationship?! 66:00Jak pomáhat ostatním? 78:00Láska je dovednost 88:00Vztahová nula

Co se dozvíte?

 • Proč vnímat Lásku jako dovenost?
 • co je to situationship?
 • Jak nakládat s pochybnostmi a nejistotami v průběhu vztahu?
 • Jak vzniká pouto nebo blízkost a intimita?
 • Proč je lepší být milý, než mít pravdu?
 • Co je to vztahová nula?
  O tom a mnohem více ve dnešním dílu. 

Chceš Tip na produkty, které dávají smysl?

Powerlogy je značka prémiových biohackingových produktů. Můžete u nich šáhnout skutečně po čemkoliv, ale my jsme si nejvíc oblíbili jejich 8C MCT olej, který se ukazuje, že přináší celou řadu benefitů a je to jeden z nejkvalitnějších olejů a látek obecně, které si do těla můžete dát. Koukněte na něj pro více informací. SLEVA 15% se zadaním kódu “brainpower15”

KusKakaa – www.kuskakaa.cz  přináší do Česka čistá ceremoniální kakaa. A proč si takové kakao dopřát? Ukazuje se, že přináší celou řadu benefitů a má velký obsah flavonoidů a polyfenolů. Tak jdi na www.kuskakaa.cz a zkus jedno z jejich kvalitních kakaí! Doporučujeme to z Kostariky, nebo Guatemaly.


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Vstoupit do diskuze

Více z tohoto pořadu

HostéEpizoda 198
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

 • Natáčíme pro vás nové podcasty
 • Pozveme vás na offline akce
 • Společně budeme cvičit a meditovat