Vyhledat

Od bylinek k mikrobiomu – dnes se bavíme s neuvěřitelně zajímavou Barbarou Paldus, která je držitelkou a spolumajitelku více než 40 patentů, které se využívají v odvětvích od měření klimatu po biotechnologie. V rozhovoru Vás čeká cesta za vynálezy a prvními principy v oblasti mikrobiomu a zdraví kůže.

03:00Ultimátní Biohack Barbary Paldus 07:00Výprava za bylinkami do Patagonie 16:00Věda a business – jak se vyhnout biasům? 29:00Probiotika – co obsahují? 41:00Mozek a střeva 56:00Návyky ve stresu a na cestách

Co se dozvíte?

Barb dnes povídá o jejím fascinujícím dobrodružství v Patagonii, jak hledá nové bylinky a látky a jak je místní tradičně užívají. Bavíme se o vývoji nových produktů a na co si dát pozor při výběru suplementů nebo o Gut-skin-brain propojení. Byla to jízda, a doufáme, že si ji s námi užijete i vy.

To vše a mnohem víc ve velice výživném rozhovoru se Standou Milotinským. Přejeme příjemný poslech.

Chceš Tip na produkty, které dávají smysl?

Partnery epizody jsou KusKakaa a Fondee:

KusKakaa – ⁠⁠⁠⁠www.kuskakaa.cz⁠⁠⁠⁠  Přináší totiž do Česka čistá ceremoniální kakaa. A proč si takové kakao dopřát? Ukazuje se, že přináší celou řadu benefitů a má velký obsah flavonoidů a polyfenolů. Tak jdi na ⁠⁠www.kuskakaa.cz⁠⁠ a zkus jedno z jejich kvalitních kakaí! Doporučujeme to z Kostariky, nebo Guatemaly.

Fondee je naše oblíbená platforma pro pravidelné investování ⁠https://www.fondee.cz/⁠  Navštiv ⁠⁠www.Fondee.cz⁠⁠ a zadej kód “BWA” pro 3 měsíce investování zdarma! Začni třeba už s 1000,-


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Více z tohoto pořadu

BiohackingEpizoda 210
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat