Vyhledat

Dneska jsme prozkoumali několik způsobů, jak naši Mysl a Tělo ovlivňuje jídlo, co jíme.

Vojta s Kryštofem se dnes vydávají do neintuitivních způsobů, jak naše Mysl a Tělo ovlivňuje Jídlo co jíme a naopak. Jak to, že tě jídlo méně zasytí, když si myslíš, že jídlo je nízko kalorické? Co s tebou udělá hluk, nebo hudba, která hraje při tvém jídle? Dnešní díl přináší spoustu fascinujícíh výyledků několika studií, které můžeme i prakticky využít v našem životě. Díky tomu si jednodušším způsobem udržíme váhu, kterou chceme dlouhodobě.

Máme pro tebe novinku a tou je platforma Pickey, kde nás můžeš sledovat a podpořit pro exkluzivní obsah, jako jsou shrnutí studií a další příspěvky, soukromý feed podcastu bez reklamy, vstup na náš Discord, kde si spolu můžeme všichni povídat, přístup na meditaci Q and A a možnost se zeptat na otázky připravovaných témat, kdy některé z nich vybereme a zodpovíme na podcastu. Od konce září tam také bude vycházet  o týden dřív, než kdekoliv jinde, náš nový podcast RED PILL.

Zdroje:
  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21574706/
  • https://www.amazon.com/Why-You-Eat-What-Relationship/dp/0393243311?ie=UTF8&qid=1531521121&sr=8-1&keywords=rachel+herz&linkCode=sl1&tag=somyoushokno-20&linkId=46038a8aed2ccdefd5059e2df4de5f46&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl
  • https://www.somethingyoushouldknow.net/614-startling-ways-food-affects-your-brain-and-body-mastering-the-art-of-apologizing/


“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako lékařskou radu”

Nejvíc mě fascinuje vědomí a podstata reality. Zkoumání vesmíru, jak vnějšího, tak vnitřního a sdílení to se světem je to, co mě naplňuje.

Vstoupit do diskuze

Více z tohoto pořadu

Biohacking
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat