Vyhledat

MATRIX a červená pilulka

Život je jedna dlouhá párty trvající 3,8 miliardy let, na které se vystřídala spousta organismů. Na začátku přitom bylo pár buněk, které se začaly dělit a množit. Bez nich bychom tu dnes nebyli ani my, ani naši soupustníci kolem. Kam jsme to za tu dobu dotáhli? To se dozvíte ve dnešním Red Pillu!

Poslouchej RED PILL na své podcastové aplikaci

Každé pondělí nový díl. Nenech si je ujít tak, že klikneš na odběr

Červená pilulka:

Jakou hodnotu má všednodennost? Dnes se s Vámi podělíme o červenou piluli, která nám změnila život. Každý z nás má tendenci zapadnout do rutinních úkonů, denních návyků a automatických vzorců myšlení. Ve všednodennosti se může objevit jen rutinní “plnění” povinností, ale jak řekl náš oblíbený Chris Williamson: “Každý moment je střelbu na branku” a ovlivňuje, jak se k sobě a svému životu budeme chovat v budoucnu. Pusťte si dnešní Red Pill a dozvíte se víc!

Na Pickey vydáváme RED PILL o týden dřív a bez reklam.

Díky Vaší podpoře můžeme dělat to, co děláme. Pickey je platforma pro naše předplatitele, kde sdílíme podcasty bez reklam o den/týden dřív, spoustu obsahu navíc a taky rozjíždíme náš DISCORD. Jsme vděční za všechny z Vás, co nás podporujete. Podpořit nás však můžete také sdílením s vaší sociální bublinou, komentářem nebo hodnocením na Vaší podcastové appce. Díky!Velké dík patří také našim SUPERBRAINům – @tomby42


“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako lékařskou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Více z tohoto pořadu

Krátké díly
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat