33: Jak Vojta nebyl – MDMA a příběh Brain We Are

Poslechnout si nás můžete i na vaší podcast appce, CastBoxSpotify, nebo iTunes!
Děkujeme, že čtete a posloucháte Brain We Are. Moc si toho vážíme! A právě teď ovlivňujete i naši další tvorbu.
Chcete-li nás podpořit, můžete na startovači: http://bit.ly/2JBoCvJ . Budeme ale ohromě vděční za každé hodnocení, nebo sdílení na vaší podcastové appce, nebo iTunes, což nás dostane i do uší dalších lidí. Užijte si epizodu a budeme moc rádi za každou kritickou i nekritickou zpětnou vazbu. Vojta&Kryštof

Příběh

Lidský mozek si do paměti nejlépe ukládá věci, které mají něco společného – kontext, emoci či návaznost. A proto tak miluje příběhy. Za posledních pár měsíců nám narostl počet posluchačů a dělá nám to neskutečnou radost. Místa pro tvorbu je díky vám opravdu hodně. Nyní se přihodila spousta věcí, které nás i trochu drsně přinutily se na chvíli zastavit a ohlédnout se zpět za tím, proč Brain We Are vzniklo. Dnes proto odstartujeme trochu upřímnější povídání Vojtovým velice silným (ne)prožitkem na resp. po MDMA, který mohl skončit hodně špatně a to, že tu dnes sedíme dva a ne jeden, je povzbuzením pro cvičení každodenní vděčnosti.
Zasdílíme s vámi proto i naše příběhy a co všechno bylo součástí několikaletých hovorů v čajovně, kde tenhle podcast vznikal.
V dnešním dílu nahlédnete pod dva mozky a na důvody, proč děláme, co děláme a proč v to máme takovou důvěru. Ve vyprávění se ale mimo jiné dozvíte i spoustu užitečných technik a taktik, které mohou pomoci vylepšit každodenní prožívání, jelikož pomohly i nám.
Přejeme příjemný poslech.

Navštivte naši stránku http://brainya.org/ a přečtěte si naše nejnovější články.
Podpořte náš podcast sdílením či na startovači: http://bit.ly/2JBoCvJ 
Sledujte Brain We Are na sociálních sítích:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *