Vyhledat

Dnešní díl je speciální, protože prezentuje ty nejdůležitější uvědomění, principy a koncepty, zkrátka red pilly, které nám za poslední roky změnily život. Čekají Vás fascinující fakta, ale i myšlenky a nástroje pro vetší klid a pohodu, proti prokrastinaci, nebo objevování různých módů bytí.

03:00Možná že to na co jsi čekal, se děje právě teď. Nezapomněl jsi na to? 09:00Naučená Bezmocnost – Co Ti Brání Převzít Kontrolu? 20:00Parkinsonovo pravidlo a prokrastinace 31:00Mód vlastnictví vs. bytí 40:00Šalamounův paradox 51:00Entropie

Co Vás Čeká?

  • Co je to naučená bezmocnost a jak s ní pracovat?
  • Jaké módy bytí existují a proč se nevyskytovat v extrémech?
  • Jak každý den bojujeme svou existencí proti celému vesmíru?
  • A jak porazit prokrastinaci aka Parkinsonovo pravidlo?

    To vše a mnohem víc ve dnenším dílu!

Partnery podcastu jsou Aktin.cz a FONDEE
Jděte na www.aktin.cz/brainweare kde najdete naše oblíbené produkty a podpoříte tím naši tvorbu! Koukněte na jejich stránky a na naše oblíbené produkty.
FONDEE je investiční aplikace, která nám dává smysl. Pokud nás chcete podpořit, klikněte na odkaz a navštivte jejich stránky. Při registraci zadejte kód “BWA” pro 3 měsíce investování zdarma. Podpoříte tím nás, sebe i jeden skvělý projekt! Můžete začít třeba už s 1000,-


Zdroje a poznámky:

“Tento podcast slouží pouze pro vzdělávací účely. Neberte informace v něm zmíněné jako odbornou radu”

Jsem zvědavý biolog a závislák na učení se nových informací. Mozek a mysl poskytují pro mě ty nejzajímavější otázky, kterým se člověk může věnovat.

Vstoupit do diskuze

Více z tohoto pořadu

Evoluce myšleníEpizoda 180
X
BRAIN WE ARE

Odebírejte novinky od Brain We Are a buďte v tom s námi!

  • Natáčíme pro vás nové podcasty
  • Pozveme vás na offline akce
  • Společně budeme cvičit a meditovat